AFC اشتباه می نماید؛ ترابی کلیدی ترین مهره پرسپولیس است!

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، به نظر می رسد در تیم فعلی پرسپولیس مهره کلیدی تری هم حضور دارد. در شرایط کنونی مهدی ترابی آماده تر از سایرین است.

AFC اشتباه می نماید؛ ترابی کلیدی ترین مهره پرسپولیس است!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ حساب و کتاب، همانطور که می دانید سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه گزارش ها برای معرفی ستاره های گروه های لیگ قهرمانان به گروه پنجم رسید. در همین رابطه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا وحید امیری را به عنوان مهره تأثیرگذار پرسپولیس معرفی کرد. سایت AFC درباره این بازیکن سرخپوشان، نوشت: وحید امیری وینگر پرسپولیس بعد از، از دست دادن فینال 2020 مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی، دوباره به این رقابت ها برگشت. این بازیکن اکنون 33 ساله است و با توجه به تکنیکش در تیم گل محمدی، بازیکنی کلیدی به شمار می آید و از هر دو جهت دفاعی و هجومی برای پرسپولیس اهمیت دارد.

این در حالی است که به نظر می رسد در تیم فعلی پرسپولیس مهره کلیدی تری هم حضور دارد. در اینکه وحید امیری بازیکن کارساز و بزرگی است شکی نیست. او نه تنها تکنیک بالایی دارد بلکه از دوندگی فراوانی برخوردار بوده و به خوبی مدافعان حریف را پِرس می نماید. همین دوندگی و پِرسینگ وحید امیری یاری شایانی به فوتبال مالکانه یحیی گل محمدی می نماید. امیری از اخلاق نکویی هم برخوردار است، اما به نظر می رسد در شرایط کنونی مهدی ترابی آماده تر از سایرین است. ترابی که پس از یک نیم فصل دوری به این تیم بازگشت، در اولین بازی خود که مقابل مس نوین کرمان بود، پاس گل اول را به کمال کامیابی نیا داد تا شروعی رؤیایی را رقم بزند، اما پرسپولیسی ها منتظر درخشش ستاره شماره 21 در بازی های لیگ برتر بودند و این اتفاق هم رخ داد.

در اولین بازی لیگ فزونی که سرخ ها از تیم نفت مسجدسلیمان میزبانی کردند، ترابی در ابتدای بازی یک پنالتی گرفت، اما این ضربه را امید عالیشاه هدر داد. با این حال 30 دقیقه بعد ستاره سرخ ها خودش دست به کار شد و با ضربه ای دقیق دروازه حریف را گشود تا قرمزپوشان پیش بیفتند. در ملاقات با نساجی مازندران نیز این بازیکن با ارسالی تماشایی زمینه گل اول پرسپولیس را فراهم کرد و چه زننده گل او باشد و چه حسین کنعانی زادگان، تفاوتی در تأثیرگذاری این بازیکن در نتایج پرسپولیس نخواهد داشت. ترابی در چهار بازی اول پرسپولیس دو پاس گل داده، یک گل زده و یک پنالتی هم گرفته و در واقع هر بازی، یک حرکت تأثیرگذار داشته است. اگر همین الان از یحیی گل محمدی هم بپرسید بدون شک از مهدی ترابی به عنوان بازیکن کلیدی و تأثیرگذار تیمش در لیگ قهرمانان آسیا اسم خواهد برد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "AFC اشتباه می نماید؛ ترابی کلیدی ترین مهره پرسپولیس است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC اشتباه می نماید؛ ترابی کلیدی ترین مهره پرسپولیس است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید