920 واحدمسکونی شهر تازه تیس چابهار سال 1402 تحویل داده می گردد

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ها وزارت کشور گفت: در مرحله نخست 920 واحد در طرح اقدام ملی مسکن و با اعتبار خریداران با شتاب جدی در شهر تازه تیس در حال احداث بوده که زمان تحویل آن ها اردیبهشت ماه سال 1402 است.

920 واحدمسکونی شهر تازه تیس چابهار سال 1402 تحویل داده می گردد

به گزارش خبرنگار گروه استان های وبلاگ حساب و کتاب از زاهدان ، بابک دین پرست معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ها وزارت کشور در بازدید از شهر تازه تیس چابهار و بیمارستان کنارک گفت: یکی از 85 پروژه طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شهر تازه تیس است که پیشرفت فیزیکی بین پنج تا 20 درصدی دارد.

وی گفت: با توجه به طرح های توسعه ای سواحل مکُران باید برای تکمیل بیمارستان کُنارک همه دستگاه ها و مسوولان مرتبط پای کار باشند.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ها وزارت کشور ادامه داد: بیمارستان 64 تختخوابی نیروی دریایی کنارک در حال ساخت است و امیدواریم پیشرفت این سواحل موجب حضور سرمایه گذاران بیشتری در منطقه گردد.

وی اعلام کرد: برای تحقق این اهداف باید زیرساخت های لازم در منطقه ایجاد شوند که بیمارستان یکی از آنهاست و اهمیت بسزایی دارد.

دین پرست با اشاره به اینکه مراحل ساخت این بیمارستان سرعت خوبی داشته و در مرحله تکمیل و بهره برداری است، اضافه کرد: با توجه به این اهمیت هرآنچه در مرکز کشور احتیاج به هماهنگی داشته باشد به وسیله این معاونت انجام خواهد شد، اما در بُعد استانی هم باید همه دستگاه ها تا زمان بهره برداری، به طور جدی پای کار باشند.

وی مورد استقبال ماندانا زنگنه معاون هماهنگی امور مالی استانداری سیستان و بلوچستان، نعمت الله نجاری فرماندار زرآباد، حمید الدین یوسفی فرماندار کنارک، رحمدل بامری فرماندار ویژه چابهار و عادل مزاری دبیر توسعه سواحل مکران و مسوولان ادارات سطح شهرستان نهاده شد.

او بعلاوه از مجتمع کشت و صنعت، باغ های کشت انگور دریایی و مورینگا در شهرستان زرآباد و کنارک بازدید کرد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "920 واحدمسکونی شهر تازه تیس چابهار سال 1402 تحویل داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "920 واحدمسکونی شهر تازه تیس چابهار سال 1402 تحویل داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید