گزارش تمرین استقلال، صحبت های فکری با اعضای تیم و غیبت سه بازیکن

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال، محمود فکری سرمربی این تیم ضمن معرفی کادر پزشکی جدید آبی پوشان، دقایقی با شاگردانش صحبت کرد.

گزارش تمرین استقلال، صحبت های فکری با اعضای تیم و غیبت سه بازیکن

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ حساب و کتاب، تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 12:30 در مجموعه انقلاب برگزار شد.

محمد نادری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای نخستین بار در تمرین استقلال حضور یافت. این بازیکن با رخصت از خانواده مرحوم منصور پورحیدری با شماره 2 استقلال تمرین کرد، ضمن اینکه مربیان و بازیکنان به این بازیکن خوشامد گفتند.

تمرین با صحبت های محمود فکری آغاز شد. سرمربی استقلال ضمن تشکر از دکتر امین نوروزی، کاوه ستوده و دیگر اعضای کادر پزشکی قبلی استقلال مهدی سیاه پوش و دیگر نفرات همراهش را به عنوان کادر پزشکی جدید تیم معرفی کرد.

فکری همچنین در خصوص شرایط تیم صحبت کرد و از بازیکنان خواست در چارچوب دستورات کادر فنی قرار بگیرند. سرمربی استقلال گفت که با بی نظمی در تیم برخورد خواهد شد.

میلاد زکی پور، مدافع - هافبک تیم استقلال روز گذشته به دلیل واکنش به دستورات تاکتیکی کادر فنی مورد مواخذه فکری قرار گرفت و سرمربی استقلال در نامه ای او را در لیست خروج قرار داد. به همین دلیل زکی پور در تمرین امروز شرکت نکرد. گفته می شود گل گهر سیرجان یکی از تیم های خواهان زکی پور است.

صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده مربیان استقلال به دلیل کارهای شخصی در تمرین غایب بودند. مهدی قائدی با اجازه از کادر فنی و داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت دیگر غایبان تمرین بودند.

بازیکنانی که روز گذشته مقابل چوکای تالش به میدان رفته بودند به تمرین ریکاوری پرداختند.

شیخ دیاباته و محمد نادری تمرین اختصاصی انجام دادند.

بازیکنان و مربیان استقلال با در دست داشتن پلاکاردهایی توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص) را محکوم کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ حساب و کتاب بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش تمرین استقلال، صحبت های فکری با اعضای تیم و غیبت سه بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین استقلال، صحبت های فکری با اعضای تیم و غیبت سه بازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید