کاظمی: برای پیروزی در همه بازی ها وارد زمین می شویم، تیم های عربی بد قلق هستند

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، بازیکن تیم ملی بسکتبال گفت: ما به امتیازات کامل این مرحله احتیاج داریم و برای پیروزی در همه بازی ها وارد زمین خواهیم شد.

کاظمی: برای پیروزی در همه بازی ها وارد زمین می شویم، تیم های عربی بد قلق هستند

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، ارسلان کاظمی در خصوص پیروزی 82 بر 66 تیم ملی بسکتبال ایران مقابل بحرین در مسابقات انتخابی جام جهانی 2023 گفت: بازی اول در هر تورنمنتی سخت است و وقتی با تیم های عربی بازی می کنید، کار سخت تر هم می گردد. تیم های عربی بد قلق هستند و این موضوع کار را سخت تر می نماید.

ملی پوش بسکتبال ابران ادامه داد: ما برای بازی با بحرین روی بازیکن آمریکایی آن ها تمرکز داشتیم که امروز در ترکیب نبود و این موضوع برنامه های ما را بهم ریخت. اما خوشبختانه عملکرد خوبی داشتیم و به رجحان رسیدیم.

ستاره تیم ملی بسکتبال ایران گفت: مسلما در بحرین بازیکن آمریکایی آن ها هم هست و می توانیم با تمرکز بیشتری کار کنیم چون بیشتر توپ های بحرین به او ختم می گردد.

کاظمی ادامه داد: کار سخت است ولی ما به امتیازات کامل این مرحله احتیاج داریم و برای پیروزی در همه بازی ها وارد زمین خواهیم شد.

کاظمی درباره ثبت تریپل دابل خود نیز گفت: هیچ موقع در بند آمار نیستم و برایم مهم نیست. برای من این مهم بود که بحرین را شکست دادیم و این آمار با کوشش همه تیم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاظمی: برای پیروزی در همه بازی ها وارد زمین می شویم، تیم های عربی بد قلق هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی: برای پیروزی در همه بازی ها وارد زمین می شویم، تیم های عربی بد قلق هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید