پیرمرد فوتبالیست ایرانی که در دنیا معروف شده بود درگذشت

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، پیرمرد روپایی زن ایرانی که توجه رسانه های داخلی و خارجی را به خود جلب نموده بود، چشم از دنیا فرو بست.

پیرمرد فوتبالیست ایرانی که در دنیا معروف شده بود درگذشت

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ حساب و کتاب، مدتی پیش فیلمی از یک پیرمرد فوتبالیست ایرانی در صفحه معروف 433 منتشر شد که بازتاب زیادی داشت. پیرمرد حدودا 70 ساله ای با تی شرت خاکستری رنگ، شلوار پارچه ای قهوه ای و کفشی که ورزشی نبود، با یک توپ چهل تیکه قدیمی روپایی زنان از مقابل مردم رد می گردد. جدا از اینکه پیرمرد بدون وقفه و استراحت و حتی اشتباه با هر دو پا روپایی می زد، با هم سن و سال های خود هم در حین کارش صحبت و احوال پرسی می کرد که این اتفاق هم در نوع شگفت انگیز بود.حال از محله مجیدیه خبر می رسد که این پیرمرد دو روز پس از انتشار فیلمش در صفحه 433 چشم از جهان فرو بسته است.

پیرمرد روپایی زن تهرانی که هم نام و فامیلی رضا عنایتی، آقای گل سابق فوتبال ایران بود، دو روز پس از جهانی شدن از جهان می رود ولی اتفاق ناراحت کننده برای افرادی که او را می شناختند، این بود که رسانه ها و برنامه های تلویزیونی پس از متوجه شدن مرگ او، دیگر به این موضوع نپرداختند و این پرونده را بسته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیرمرد فوتبالیست ایرانی که در دنیا معروف شده بود درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرمرد فوتبالیست ایرانی که در دنیا معروف شده بود درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید