پیغام های تبریک وزیران خارجه چهار کشور به امیرعبداللهیان

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، وزرای خارجه مغولستان، ایرلند،بورکینافاسو و اندونزی در پیغام های جداگانه ای اخذ رأی اعتماد و شروع به کار حسین امیرعبداللهیان را تبریک گفتند.

پیغام های تبریک وزیران خارجه چهار کشور به امیرعبداللهیان

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، باتس تسگ باتمونخه وزیر امور خارجه مغولستان، در پیغامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و شروع بکار وی را تبریک گفت. وزیر امور خارجه مغولستان در این پیغام ابراز علاقمندی کرد در جهت تقویت روابط محبت آمیز دیرینه میان جمهوری اسلامی ایران و مغولستان، به ویژه تقویت تجارت و همکاریهای مالی با وزیر امور خارجه کشورمان همکاری کند.

سایمون کاونی وزیر امور خارجه و دفاع ایرلند هم در پیغامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و شروع بکار وی را تبریک گفت. وزیر امور خارجه و دفاع ایرلند در این پیغام با اشاره به همکاری سازنده با کشورمان، بر حفظ گفتگوی مستمر با وزیر امور خارجه کشورمان و تداوم همکاریها تاکید نمود.

در ادامه آلفا بری وزیر امور خارجه جمهوری بورکینافاسو هم در پیغامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و شروع به کار وی را تبریک گفت.وزیر امور خارجه بورکینافاسو در این پیغام برای همکاری با امیرعبداللهیان در جهت تحکیم روابط محبت آمیز دو کشور اعلام آمادگی کرد.

در انتها رتنو مرسودی وزیر امور خارجه اندونزی در پیغامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و شروع به کار وی را تبریک گفت.وزیر امور خارجه اندونزی در این پیغام ایران را یکی از شرکای مهم اندونزی در منطقه دانست و اضافه نمود: توسعه مناسبات در طول 70سال روابط دیپلماتیک، زمینه ارتقاء همکاریهای فیمابین را فراهم نموده است.رتنو مرسودی ابراز امیدواری کرد، دوستی ها و همکاریهای میان دو کشور، منجر به ایجاد شرایط مناسبتر برای هر دو ملت به خصوص در دوران همه گیری کرونا گردد.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "پیغام های تبریک وزیران خارجه چهار کشور به امیرعبداللهیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام های تبریک وزیران خارجه چهار کشور به امیرعبداللهیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید