پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در پیامی، فرارسیدن نوروز سال 1400 را به مشتریان و همکاران نظام بانکی شادباش گفت و از مشارکت فعالانه و ارزشمند آنان در حوزه تجارت بین الملل در سال 99 تشکر کرد.

پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران

در بخشی از پیام دکتر صالح آبادی آمده است: اگزیم بانک ایران در سال 1400 برنامه ریزی مدونی با هدف بهره مندی مشتریان از خدمات بانکداری باز و دیجیتال در دستور کار خود دارد تا آنان در محل شرکت متبوع خود به مثابه یک شعبه از بانک توسعه صادرات، خدمات بانکی را دریافت کنند.

متن کامل پیام نوروزی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران را در ادامه می خوانید:

همکاران و مشتریان گرامی

مناسبت خجسته ورود به سال 1400 و آغاز بهار طبیعت را خدمت مشتریان و همکاران نظام بانکی تبریک می گویم و قدردان مشارکت فعالانه و ارزشمند آنان در حوزه تجارت بین الملل هستم.

ملت سرافراز ایران سال 99 را که آغشته به تشدید تحریمهای ظالمانه در آخرین سال از دوره ترامپیسم و اوج بیماری کرونا در کشور بود، با تمام فراز و نشیب ها، عزتمندانه به پایان رساند. در عین حال بیهودگی ایده فشار با حربه تحریم بر ملت پرافتخار ایران بر تمامی جهان عیان شد.

سالی که گذشت خدمتگزاران حوزه سلامت با دستاورد بزرگی چون تولید واکسن ایرانی کرونا در عرصه علمی افتخارآفرینی کرده اند و نقشه شوم دشمنانی را که تهدیدات بی ثمرشان را عاملی برای موفقیت خود می دانستند، نقش بر آب کردند.

اگزیم بانک ایران که در یکسال اخیر اقدامات بسیاری در بخش بانکداری باز و دیجیتال آغاز کرده، برنامه ریزی مدونی در سال 1400 با هدف بهره مندی سایر مشتریان از این خدمات در دستور کار خود دارد تا آنان در محل شرکت متبوع خود به مثابه یک شعبه از بانک توسعه صادرات، خدمات بانکی را دریافت کنند.

همچنین بانک توسعه صادرات با اعطای تسهیلات به شرکت های صادراتی و کوچک و متوسط، نوپا و دانش بنیان و اعمال نرخ های ترجیحی به منظور اشتغالزایی و توسعه صادرات در بخش های مختلف مالی سهم بسزایی در تامین مالی پروژه ها و طرحهای مهم ملی به عهده دارد.

شبکه صرافی این بانک نیز عهده دار انتقال وجوه حاصل از صادرات برای صادرکنندگان بوده و تعاملات وسیع این شبکه قادر به جابجایی ارزی در اقصی نقاط جهانست.

بانک توسعه صادرات ایران ضمن آرزوی موفقیت در سال جدید برای کنشگران حوزه صادرات در کشور بویژه صادرکنندگان، همچنان بر حمایت کامل این بانک از تجارت بین الملل و تولیدات صادرات محور تاکید می کند.

علی صالح آبادی

مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید