فال روزانه 15، 09، 1398

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، فال روزانه آدینه 15 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالروز تولدتان را تبریک می گوییم، در سالی که در پیش رو دارید به دنبال نیکی و خوبی باشید و دیگران را در دستاوردهای مفید زندگی تان سهیم کنید. چه بسا چیزهای کوچکی که برای شما اهمیتی ندارند، برای دیگران مهم و پرفایده به نظر برسد. دی ماه سال جاری، ماه بسیار خوبی برای شما است و از جایی که فکرش را نمی کنید پول چشمگیری روانه جیب شما خواهد شد. مدت زیادی است که نقشه مهمی برای پیش برد کارها در سر می پروانید، اما هرگز زمان مناسبی برای اجرای این نقشه فراهم نشده است. اسفند ماه بهترین زمان برای اجرای برنامه های مهم شما خواهد بود. در ماه دی ماه فردی از شما درخواست کمک می نماید، به این درخواست پاسخ مثبت دهید چرا که تیر ماه سال آینده شرایط به شما سخت خواهد شد و به کمک احتیاج پیدا می کنید، در آن موقع کسی که به او کمک نموده اید به کمک شما خواهد شتافت. سال تولدتان، سالی سرشار از تجربه های جدید و سودمند است، در این سال تا می توانید پای صحبت بزرگ ترها بنشینید و کسب تجربه کنید. مطمئن باشید روزی خواهید رسید که کوچک ترها پای صحبت شما بنشینند و تجربه های مفیدتان را با آنها درمیان بگذارید.

فال روزانه 15، 09، 1398

روز خوبی در پیش شما است، به شرط اینکه گوش تان تنها بدهکار حرف های خوب و گفته های مثبت باشد و به منفی بافی محل ندهید. امروز مهمانی بزرگی ترتیب داده اید و قصد دارید تمام فامیل و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. این مهمانی را جدی بگیرید و سعی کنید حسابی به مهما ن ها خوش بگذرد. قصد امضای قرارداد یا معامله ای مهم را دارید، در امضای این قرارداد عجله نکنید و قبل از هرگونه تصمیمی، تمام جوانب کار را با عقل سلیم آنالیز کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید احساس می کنید همسر یا عشق زندگی تان بیشتر از همواره شما را دوست دارد. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از محبت را پشت سر بگذارید.

از خودتان راضی نیستید و احساس می کنید چیزی در زندگی کم دارید. برای برطرف چنین کمبودی در فعالیت های خیرخواهانه و خیریه شرکت کنید و با انجام کارهای خیر، رضایت قلبی پیدا نمایید. پدر یا یکی از بزرگان فامیل به شما درخصوص انجام کارهای تان در محل کار پند و اندرز داده، امروز زمان خوبی است که به این نصیحت گوش کنید و متوجه شوید که حق با ایشان بوده است. همسر یا عشق زندگی تان رازی را از شما نهان نموده است، امروز وقتی را برای مصاحبه با وی اختصاص دهید و به او بفهمانید که هیچ پرده ای میان عشاق وجود ندارد و بهتر است که رازش را با شما درمیان بگذارد.

روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید و امروز روی خوش زندگی را خواهید دید. به لحاظ اقتصادی نیز روز خوبی را سپری می کنید، اما پیشنهاد می کنیم حساب دخل وخرج زندگی را داشته باشید. پیش رفت های خوبی را در محل کار تجربه نموده اید اما دامنه تجارت شما از چیزی که هست نیز می تواند وسیع تر باشد و بهتر است به گسترش دامنه فعالیت های تجاری فکر کنید. امروز زمانی را به استراحت و تفریح اختصاص دهید و خودتان را تحویل بگیرید. با همسر یا عشق زندگی تان بر سر مسائل بسیار کوچک و جزئی دائم جرو بحث می کنید، این کدورت ها را دست کم نگیرید چرا که ادامه آنها، رابطه عاشقانه شما را به خطر می اندازد.

همواره خودتان را بابت هرکاری که انجام می دهید سرزنش می کنید و این اخلاق، تأثیر منفی زیادی بر اعتمادبه نفس شما گذاشته است. از قلم نیاندازید که انسان جایزالخطا است و جلوی بزرگنمایی اشتباه ها را بگیرید. به لحاظ کاری امروز فرصتی برای شراکت یا سود بیشتر در پیش روی شما قراردارد. مدت زیادی است که می خواهید دوستان و آشنایان را به مهمانی دعوت کنید، امروز بهترین زمان برای مهمانی و خوش گذرانی تا پاسی از شب است. آن گونه که باید و شاید به همسر یا عشق زندگی تان رسیدگی نمی کنید و امروز ثابت کنید که همواره به فکر او هستید.

انسان سخت کوش و پرکوششی هستید و استراحت برای شما معنی ندارد، از قلم نیاندازید که بدن شما احتیاج به استراحت دارد و اگر با همین شدت کار کنید، در آینده سلامتی تان به خطر خواهد افتاد. گره ای در کار شما افتاده و تجارتی که به آن مشغول هستید مانند گذشته سودآوری ندارد، در این شرایط پای صحبت افراد متخصص و قدیمی های حرفه خود بنشینید و راه های سود بیشتر را از آنها جویا شوید. خبری فرخنده به گوش شما می رسد و امروز باخبر می شوید که یکی از آشنایان راهی خانه بخت خواهد شد. بیش از حد نگران آینده هستید و آنگونه که باید از زندگی لذت نمی برید، به خاطر داشته باشید کسی از آینده خبر ندارد و شادی امروز را فدای نگرانی برای آینده نکنید.

امروز پیغامی به دست شما می رسد، این پیغام یا خبر مفهومی دوپهلو دارد و مواظب سوء برداشت از مفهوم این پیغام باشید. خودتان را بیشتر بشناسید و رویکردی ایده آل گرایانه را در کار و زندگی درپیش بگیرید. برای تعادل در زندگی خانوادگی، اهمیت بیشتری به ارزش های والای انسانی قائل شوید. از حضور در جمع خسته شده اید و مدتی است که می خواهید زمانی را دور از هیاهوی جمع، در تنهایی سپری نمایید. امروز این فرصت فراهم می گردد و حسابی با خودتان خلوت کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار نادرستی انجام می دهد و ممکن است از این کار به شما ضرر وارد گردد. این اشتباه را نادیده بگیرید و ثابت کنید که بیشتر از این ها برای شما ارزش دارد.

انسان انزوا طلبی هستید و با خانواده و دوستان دم خور نمی شوید. امروز به جای اینکه گوشه عزلت طلب کنید، سری به خانواده بزنید و لحظه های خوشی را سپری کنید. روز خوبی برای سرمایه گذاری است و سرمایه گذاری امروز شما، سودی بلند مدت را به دنبال خواهد داشت. قصد ازدواج دارید، اما هنوز نیت خود را با عشق زندگی تان مطرح ننموده اید، امروز زمان خوبی است که با دلدارتان صحبت کنید و عشق نهانی خود را هویدا نمایید. انسان زحمت کشی هستید و تاکنون کوشش های زیادی در محل کار انجام داده اید. امروز این کوشش ها به بار خواهد نشست و زندگی راحت تری را در پیش رو خواهید داشت.

قصد خرید ملک یا مغازه ای دارید، امروز در انجام این معامله شک نکنید و مطمئن باشید سود خوبی از این راه نصیب شما خواهد شد. خبر خوشی در محل کار به دست شما میرسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در شادی خودتان سهیم کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز تمام کوشش اش را انجام می دهد تا شما را از همواره خرسند تر کند.

انسان زودرنجی هستید و از کوچک ترین امور زندگی عصبانی می شوید، اگر امروز مواظب این رفتار نباشید، دلخوری میان شما و اعضای خانواده ایجاد خواهد شد. مدت ها است که پولی به کسی داده اید و امروز طلب شما وصول می گردد. سفره دل تان را پیش هر کس و ناکسی باز می کنید، این اخلاق را کنار بگذارید و رازهای زندگی تان را برای غریبه ها برملا نکنید. تصمیم مهمی در سرکار باید اتخاذ کنید، تمام جوانب کار را در این تصمیم در نظر داشته باشید تا آسیبی به موقعیت کاری شما وارد نگردد. امروز جرو بحث کوچکی میان شما و فردی صورت می گیرد، اجازه ندهید این فرد حرفش را روی کرسی بنشاند.

روز خوبی در پیش ندارید و مشکل اقتصادی برای شما پیش می آید و روزتان حسابی خراب می گردد. همسر یا عشق زندگی تان رفتاری انجام داده و شما را ناراحت نموده، از قلم نیاندازید که بخشش از بزرگان است و از اشتباه او چشم پوشی کنید. نقشه های مهمی برای آینده تان در سر دارید، اما رازدار نیستید و این نقشه ها را با افراد مختلفی درمیان می گذارید، مطمئن باشید با این رویه هرگز نمی توانید نقشه های تان را عملی کنید. امروز کار زیادی ندارد و چند ساعتی زودتر از محل کار به منزل بیایید و بقیه روز را در کنار افراد خانواده سپری کنید. فردی به یاری شما احتیاج دارد، به ندای یاری این فرد پاسخ مثبت بدهید و از قلم نیاندازید که شما هم ممکن است روزی احتیاج به یاری پیدا کنید.

انسان مبادی آدابی هستید و این اخلاق شما را به نُقل هر انجمنی تبدیل نموده است. امروز مجبور می شوید هزینه چشمگیری را برای خرج و تعمیرات منزل اختصاص دهید و از این بابت در مضیقه اقتصادی قرار خواهید گرفت. مسافرتی در پیش دارید و فکر می کنید که وقت خوبی برای سفر نیست، اما در این سفر با افراد جدیدی آشنا می شوید و موقعیت شغلی شما تضمین خواهد شد. ا امروز میان شما و همسرتان سر موضوعی قدیمی جروبحث ایجاد خواهد شد اما اوضاع تا شب درست می گردد و صلح وصفا میان شما برقرار خواهد شد.

اجازه ندهید که مسائل و سختی های زندگی شما را مأیوس کند و از قلم نیاندازید که خنده بر هر درد بی درمانی دوا است. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید هوس خرید و ولخرجی به سر شما زده، اما جلوی خودتان را بگیرید و پولی که با هزارویک زحمت به دست آورده اید را به راحتی از کف ندهید. وعده ای به همسر یا عشق زندگی تان داده اید و قرار است برای او کاری انجام دهید، اما امروز فرصت نمی کنید و عشق زندگی تان حسابی از شما دلخور خواهد شد. در محل کار پیشرفت خوبی خواهید داشت و نظر همکاران به شما جلب می گردد. امروز چشم از اموال و دارایی های تان برندارید چرا که احتمال سرقت دارایی های شما وجود دارد.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 15، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 15، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید