رونمایی از محصولات جدید اپل در رویداد امروز

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، به گفته این وب سایت از منبعی قابل اعتماد و مطمئن به دست آورده، اظهار داشت که اپل به ارائه دهندگان خدمات خود یادآور شد منتظر اتفاقاتی جدید در تاریخ 8 دسامبر (18 آذر) باشند.

رونمایی از محصولات جدید اپل در رویداد امروز

گفته می گردد اپل قرار است امروز رویدادی برای ارائه اطلاعاتی از محصولات جدید خود برگزار کند. این شرکت در امسال سه رویداد برای رونمایی از محصولات خود برگزار کرد و گفته می گردد رویداد جدید، سورپرایز این شرکت برای کریسمس خواهد بود.

احتمالا در این رویداد شاهد رونمایی از محصولاتی همچون هدفون جدید ایرپاد و همچنین تگ های ایرتگ باشیم. وب سایت MacRumors اخیرا با انتشار یادداشتی درون شرکتی که به گفته این وب سایت از منبعی قابل اعتماد و مطمئن به دست آورده، بیان کرد که اپل به ارائه دهندگان خدمات خود یادآور شد منتظر اتفاقاتی جدید در تاریخ 8 دسامبر (18 آذر) باشند.

شواهد حاکی از آن است رویداد مذکور به صورت صدور یک بیانیه مطبوعاتی و ارائه توضیحاتی مکتوب درخصوص محصولات جدید برگزار خواهد شد.

از آنجا که اپل در ماه های اخیر از گوشی های آی فون، دو آی پد، مک های مجهز به تراشه M 1 و همچنین هوم پاد مینی رونمایی کرد، به نظر می رسد در این رویداد شاهد معرفی اکسسوری یا همان محصولات جانبی باشیم.

شایعات خبر از معرفی تگ های ردیاب ایرتگ می دهند. محصولی که بیش از یک سال از انتشار خبر های مربوط به معرفی آن می گذرد و احتمالا در این رویداد رسما رونمایی خواهند شد. عملکرد این وسیله به گونه ای است که کاربر آن را روی وسایلی که اغلب، آن ها را گم می نماید می چسباند.

در این حالت، می توان با یاری یک گوشی آی فون، به راحتی آن را پیدا کرد. محصول دیگر مورد انتظار برای این مراسم، ایرپاد استودیو است که یک هدفون روگوشی است.

البته بعضی منابع خبری مدعی شده اند این محصول تا ماه های نخست 2021 وارد بازار نخواهد شد. با این حال، این اطلاعات فعلا در حد حدس و گمان هستند و باید دید طی روز های آینده، چه جزئیاتی از این مراسم منتشر خواهد شد.

منبع: فرادید

به "رونمایی از محصولات جدید اپل در رویداد امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از محصولات جدید اپل در رویداد امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید