فرایند تیم مس رفسنجان امیدوار کننده است

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، محمد ربیعی آدینه شب پس از بازی مقابل پرسپولیس در هفته بیست وچهارم رقابت های لیگ برتر در نشست خبری اظهار کرد: به تیم پرسپولیس و مجموعه کادر فنی و طرفداران این تیم تبریک می گویم. به بازیکنان خودم هم خدا قوت می گویم که فکر می کنم با برنامه بازی نموده و شرایط را کنترل کردیم.

فرایند تیم مس رفسنجان امیدوار کننده است

وی اضافه نمود: نمی دانم حرفی که می زنم تا چه حد مستند است اما در تمام بازی هایی که از پرسپولیس دیده بودم، با توجه به کیفیت بالای این تیم، کمترین موقعیت را به این تیم دادیم. پرسپولیس در هر بازی موقعیت های زیادی دارد اما ما فرصت های کمی دادیم و خودمان هم سه، چهار فرصت داشتیم که می توانستیم استفاده کنیم.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه بازی تاکتیکی و با برنامه از سوی هر دو تیم را شاهد بودیم، اضافه نمود: می دانستیم اگر مقابل پرسپولیس یک لحظه غفلت کنیم، همان باعث گلزنی حریف می گردد. با وجود روش نو و تمریناتمان، یک لحظه غفلت صورت گرفت.

ربیعی ادامه داد: خودم از نحوه بازی، تلاش، نظم و… تیم راضی و بیش از گذشته امیدوار هستم. ما به معنای واقعی کلمه تیم هستیم و در مقابل فینالیست آسیا فوتبال خوبی انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که چرا داوران لیگ رجحان در بازی های مس از تصمیمات خود باز می گردند و به VAR وطنی رو می آورند، گفت: برخی وقت ها داوران با هم ارتباط دارند و برخی مواقع هم سیستم رادیویی قطع است. امیدوارم حالا که از سیستم یاری داور ویدئویی بهره مند نیستیم، حداقل سیستم رادیویی داوران در همه ملاقاتها وصل باشد. به سوال شما جواب نمی دهم چرا که الان صلاحیت پاسخگویی ندارم.

ربیعی درباره قضاوت داور مسابقه گفت: در چند صحنه با داور اختلاف نظر داریم اما فکر می کنم تلاش خود را کردند که قضاوت عادلانه داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار کرد: از این لحظه بازی با پرسپولیس تمام شده است. از بازی با سپاهان تا این ملاقات یک پرش تاکتیکی بود. درست است که نتیجه را واگذار کردیم اما واکنش ما برای این ملاقات درست بود. تیمی که پنج گل در مقابل سپاهان خورد، از لحاظ روحی و روانی شنماینده بود.

ربیعی اضافه نمود: ما دوران سختی را در این 45 روز پشت سر گذاشتیم اما فرایند تیم امیدوارنماینده است. به دلیل تلاش و زحمات بسیار زیادمان در فصل گذشته و صعود به لیگ برتر، تلاش ما این است که تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم و در رتبه در خور و شأن باشگاه، شرکت و مردم رفسنجان کسب می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره نقدها از زمین چمن مصنوعی استادیوم شهدای مس رفسنجان هم گفت: زمین مسابقه هم مقداری باعث انتقاد رقبا شده است. امیدوارم با تلاش مسئولان شهری و سازمانی، صاحب یک زمین چمن طبیعی شویم. سبک بازی مطلوب خود من هم روی این چمن اجرایی نیست. فعلاً امکان بهره مندی از زمین چمن طبیعی را نداریم اما می دانم همه تلاش می نمایند این اتفاق بیفتد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرایند تیم مس رفسنجان امیدوار کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند تیم مس رفسنجان امیدوار کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید