روایت شرمن درباره برجام در کتاب بدون هراس

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، کتاب بدون هراس با ترجمه محمد جمشیدی و حافظ رستمی در انتشارات سروش منتشرشد.

روایت شرمن درباره برجام در کتاب بدون هراس

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ حساب و کتاب، کتاب بدون هراس اثر وندی شرمن با ترجمه محمد جمشیدی و حافظ رستمی در انتشارات سروش به چاپ پنجم رسید. این کتاب زندگی وندی شرمن از دوران کودکی و زندگی سیاسی اش را با عنوان دیپلماتیک بیان می کند. در این اثر سیرزمانی خطی دیده نمی شود یعنی مدام از یک زمان به زمان دیگری می رود.

موضوعات مرتبط با ایران و مذاکرات هسته ای در تمام فصل های کتاب بدون هراس کمتر یا بیشتر دیده می شود و این موضوع در تمام فصل های کتاب کنارهم تکمیل می شود. علی باقری، معاون سابق سیاست خارجی و امنیت ملی و عضو ارشد تیم مذاکرات ایران برای پرهیز از اشاعه یک سویه دیدگاه های خاص وندی شرمن در قالب مقدمه موضوعات مذاکرات را خلاصه و دقیق برای خوانندگان اثر مرور می کند و نکاتی را در این زمینه برای مخاطبان کتاب متذکر می شود.

وندی شرمن رئیس تیم آمریکا در مذاکرات 1+5 ایران، در کتاب بدون هراس با مرور خاطراتش از تجربه هایی سخن به میان می آورد که به او کمک کرد تا در مقام یک دیپلمات عالی مرتبه به زعم خود کارنامه موفقی به جابگذارد. رئیس تیم آمریکا در مذاکرات 5+1 مذاکره با ایران و برجام را بزرگترین دستاورد زندگی حرفه ای اش می داند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روایت شرمن درباره برجام در کتاب بدون هراس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت شرمن درباره برجام در کتاب بدون هراس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید