در جلسه سازماندهی واترپلو خوزستان چه گذشت؟

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، خبرنگاران/خوزستان جلسه سازماندهی واترپلو خوزستان با حضور رییس هیات و پیشکسوتان این رشته برگزار گردید.

در جلسه سازماندهی واترپلو خوزستان چه گذشت؟

بابک حسامیان، رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان در جلسه سازماندهی واترپلو استان خوزستان که روز گذشته (پنجشنبه) با حضور پیشکسوتان، اساتید و مربیان واترپلو خوستان در هتل تختی اهواز برگزار گردید، اظهار کرد: تا 15 سال پیش اساس واترپلو، شنا بود اما امروز دیگر شنا در واترپلو صندلی خاصی ندارد چون بیشتر از سرعت باید روی تکنیک کار گردد.

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، وی در ادامه درخصوص لزوم جدا شدن شنا و واترپلو، گفت: اشکال موجود در دنیا سوم و کشورهایی که دنبال توسعه در واترپلو هستند، این است که فکر می نمایند یک شناگر حتما باید واترپلویست گردد. از مربیان واترپلو انتظار می رود دنبال واترپلویست های خود در تیم های شنا نباشند، چیزی که البته در سطح کشور هم وجود دارد اما باید از خوزستان به صورت جدی آغاز گردد.

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان با اشاره به اهمیت به روز بودن در تمامی بخش ها، اسم کرد: علاوه بر لزوم به روز بودن ورزشکاران، مربیان و داوران ما، کمیته فنی و حتی هیات هم باید به روز باشند، صرف رئیس بودن کمیته فنی یا یک هیات، کافی نیست، بلکه باید کار گردد و همواره به روز باشیم.

وی بعلاوه گفت: داشتن یک اختیار بلندمدت اشتباه است، یعنی کمیته های شنا، شیرجه و واترپلو استان باید سالیانه انتخاب شوند و مدت دار نباشند؛ ابتدای سال باید معین و آخر سال از آن ها برنامه خواسته گردد تا در صورت عملکرد خوب به کار خود ادامه دهند و در غیر این صورت جای خود را به افراد بهتر دهند.

حسامیان اضافه نمود: خوزستان پتانسیل بسیاری دارد، کمیته فنی واترپلو هیات استان باید حتی از کمیته فنی فدراسیون هم قوی تر باشد چون این ظرفیت را دارد.

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان گفت: دغدغه اصلی افراد حاضر در این جلسه، توسعه واترپلو در استان، برگزاری لیگ استانی و افزایش دانش مربیان بود. ضمن این که بیشتر حاضران در جلسه هم موافق با حضور در مسابقات کشوری با همین شرایط و امکانات حال حاضر استان بودند.

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، ایرج قزلباشان پیشکسوت شنا و واترپلو خوزستان هم در این جلسه، اظهار کرد: این جلسه که برای سازماندهی واترپلو استان برگزار گردید، به اسم جلسه مقدماتی و آغاز کار هیات حاضر بود که خروجی خوبی داشت مشروط به این که ادامه دار باشد و در میان دوره به علت اختلافات شخصی برهم نخورد. باید محبت آمیز و به اسم خانواده شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان کنار هم باشیم چون تا زمانی که همدلی و تعامل نباشد، موفقیتی حاصل نمی گردد، اگر کسی علاقه مند به یاری است، چشم و گوش خود را باید بر حاشیه ها و بدگویی ها ببندد و کار درستی که در پیش گرفته است را ادامه دهد. خود من 30 سال رئیس هیات شنا استان و 15سال رئیس هیات نجات غریق بودم. در آن سال ها آن قدر به من بد گفتند اما سعی کردم نشنیده گرفته و مسئولیتی که به من داده شده است را به خوبی انجام دهم.

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، بعلاوه محمد هادی بیک دیگر پیشکسوت شنا و واترپلو و رئیس خوزستانی لیگ برتر واترپلو کشور، اظهار کرد: جلسه هم اندیشی خوبی بود. بسیاری از کسانی که سال ها دور بودند، در این جلسه حاضر شدند و آن چه از آن ها انتظار داشتیم را بیان کردند.

وی در ادامه گفت: البته ساختار اصلی فعالیت کمیته فنی واترپلو در خود کمیته که اعضا و رئیس آن معرفی گردید، معین خواهد شد که نتایج مثبت آن را هم به زودی خواهیم دید.

بعلاوه در این جلسه با اعلام آمادگی تعدادی از حاضران جهت فعالیت در کمیته فنی واترپلو و با نظر رئیس هیات استان و همفکری با محمدهادی بیک (رئیس خوزستانی لیگ واترپلو کشور) و ایرج قزلباشان (پیشکسوت شنا و واترپلو خوزستان) اعضای کمیته فنی واترپلو خوزستان متشکل از رضا جعفری، علی امیریان، محمد عساکره، فرزاد کنعانی، رضا پورکرم، رضا مخیلفی، علی شعبانی، رویا خسروی و یک نماینده از هیات شنا برای شرکت در جلسات کمیته (بابک حسامیان یا محمدهادی بیک) انتخاب و رضا جعفری هم به اسم رئیس این کمیته معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "در جلسه سازماندهی واترپلو خوزستان چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جلسه سازماندهی واترپلو خوزستان چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید