خبرنگاران معاون نخست وزیر اسپانیا به کرونا مبتلا شد

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، مادرید- خبرنگاران- دولت اسپانیا عصر چهارشنبه اطلاع داد که آزمایش بیماری کرونای کارمن کالوو معاون اول نخست وزیر کشور مثبت اعلام شده است.

خبرنگاران معاون نخست وزیر اسپانیا به کرونا مبتلا شد

خانم کالوو که 62 سال سن دارد از روز یکشنبه گذشته به دلیل عفونت تنفسی در یکی از بیمارستان های مادرید بستری شده است؛ نتیجه آزمایش های قبلی وی منفی اعلام شده بود اما آخرین آزمایشی که روز سه شنبه گذشته از وی انجام گرفت، داده های قطعی ارائه نداده بود و به همین دلیل پزشکان، آزمایش دیگری از کالوو گرفتند که نتیجه آن در بیماری کرونا مثبت اعلام شد.

پیش تر، ایرنه مونته رو وزیر برابری و کارولینا داریاس وزیر سیاست سرزمین ها افزون بر سیاستمدارانی نظیر سانتیاگو آباسکال رهبر حزب راستگرای افراطی بوکس، آنا پاستور رئیس سابق مجلس نمایندگان، ایسابل دیاز آیوسو و کیم تورا رئیسان دولت های مادرید و کاتالونیا به این بیماری مبتلا شده بودند.

بر اساس آمار ارائه شده از سوی وزارت بهداشت اسپانیا، تا ظهر چهارشنبه 6 فروردین مجموع موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور به 47 هزار و 610 نفر و تعداد فوتی ها به سه هزار و 434 نفر رسیده است. بر این اساس، اسپانیا از منظر تعداد فوتی ها از کشور چین نیز پیشی گرفت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معاون نخست وزیر اسپانیا به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون نخست وزیر اسپانیا به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید