خبرنگاران زمین چمن مصنوعی خلخال تکمیل می شود

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، اردبیل - خبرنگاران - سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: اعتبار موردنیاز برای ادامه عملیات اجرایی و تکمیل پروژه نیمه کاره راه اندازی زمین چمن مصنوعی ورزشگاه پوریای ولی این شهر تامین شده و این پروژه تکمیل می شود.

خبرنگاران زمین چمن مصنوعی خلخال تکمیل می شود

ایوب طالب پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ حساب و کتاب افزود: این پروژه از سال ها پیش به علت نبود اعتبار رها شده بود که با تخصیص 15 میلیارد ریال از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل زمینه برای ادامه عملیات آن فراهم شد.

وی اظهارداشت: این پروژه شامل زمین چمن مصنوعی با ابعاد استاندارد برای انجام تمرینات و مسابقات فوتبال در سطح استانی و ملی ، پیست دو و میدانی است که در آینده نزدیک با واگذاری به پیمانکار مجری پروژه تکمیل و زمینه میزبانی مسابقات فوتبال در سطح استانی و ملی در این شهرستان فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه احداث خوابگاه ورزشی برای زمینه سازی امکان میزبانی مسابقات ورزشی در این شهرستان از خواسته های ورزشکاران است، اظهارداشت: در صورت تامین اعتبار پروژه نیمه کاره رها شده خوابگاه ورزشی در مجموعه ورزشی تختی ، تکمیل می شود.

عملیات اجرایی احداث خوابگاه ورزشی خلخال از چند سال پیش آغاز و پس از 30 درصد پیشرفت فیزیکی به علت نبود اعتبار تعطیل شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران زمین چمن مصنوعی خلخال تکمیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زمین چمن مصنوعی خلخال تکمیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید