خبرنگاران تیم هفت نفره کشتی ایران به جام جهانی صربستان اعزام می&zwnjشوند

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، سمنان-خبرنگاران- رییس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: تیم هفت نفره ایران به منظور شرکت در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی که 22 آذرماه در بلگراد صربستان برگزار خواهد شد اعزام می شود.

خبرنگاران تیم هفت نفره کشتی ایران به جام جهانی صربستان اعزام می&zwnjشوند

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، علیرضا دبیر شامگاه سه شنبه در انتها سفر خود به استان سمنان در جمع وبلاگ حساب و کتاب گفت: تیم اعزامی به مسابقات جام جهانی صربستان شامل چهار کشتی گیر در بخش های آزاد و فرنگی به همراه یک داور، مربی و سرپرست است.

وی افزود: در شرایط کرونا که ورزش های انفرادی تعطیل است، برای آماده کردن تیم ملی کشتی با مجوزهای رسمی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی تمرین و مسابقات لیگ کشتی از مهر ماه برگزار شده و هفته آینده نیز فینال لیگ کشتی آزاد و فرنگی برگزار می شود.

دبیر ادامه داد: ضربه کرونا به ورزش کشتی چهار سال آینده مشخص می شود بنابراین باید برای سیر نزولی رشته کشتی برنامه ریزی شود.

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به منظور بررسی و برنامه ریزی برای ارتقای شرایط کشتی استان به سمنان آمده بود و دیدار با استاندار سمنان و بازدید از چندین طرح ورزش و جوانان از برنامه های وی بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تیم هفت نفره کشتی ایران به جام جهانی صربستان اعزام می&zwnjشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم هفت نفره کشتی ایران به جام جهانی صربستان اعزام می&zwnjشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید