حرکت ستون بزرگی از نظامیان آمریکایی از پایگاه صرین به سمت حسکه

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، اسپوتنیک گزارش داد: کاروان بزرگی از ارتش اشغالگر آمریکا از پایگاه نظامی در صرین در جنوب کوبانی در حومه شمال شرقی حلب به سوی پایگاه قسرک در حومه حسکه عقب نشینی کردند.

حرکت ستون بزرگی از نظامیان آمریکایی از پایگاه صرین به سمت حسکه

بر اساس این گزارش؛ آمریکایی ها پایگاه را به طور کامل ویران کردند.

خبرنگار اسپوتنیک گزارش داد: ستون نظامی آمریکایی که به وسیله شهرک تل تمر در چند روز از مرزهای عراق به سوی حومه شمالی حلب حرکت نموده بود؛ امروز پایگاه صرین را به سمت جهت عکس ترک کرد و به وسیله تل تمر در غرب حسکه وارد پایگاه قسرک در حومه شهرک تل بیدر در جاده حسکه-درباسیه شد. آمریکایی ها به طور کامل پایگاه صرین را ویران کردند. کاروان نظامی آمریکایی متشکل از 170 محموله مهمات و نفربرهای زرهی و مواد لجستیک و ادوات سنگین است که اندکی قبل به پایگاه قسرک در حومه شمال شرقی حسکه وارد شده اند.

شاهدان عینی اعلام کردند که خروج کاروان نظامی آمریکایی از پایگاه صرین در کوبانی همزمان با صدای انفجارهای مهیب در این پایگاه رخ داد تا همه تجهیزات داخل پایگاه به طور کامل تخریب و منهدم گردد.

خبرنگار اسپوتنیک گزارش داد: کاروان نظامی آمریکایی به طور موقت در پایگاه قسرک در حومه حسکه مستقر شده است و آماده عقب نشینی به سمت گذرگاه سیمالکا با اقلیم کردستان عراق است و احتمال می رود که بخشی از این کاروان به سوی میادین نفت سوریه واقع در تحت کنترل ارتش اشغالگر آمریکا بروند.

همزمان این رسانه روس از ورود نظامیان اشغالگر آمریکایی از عراق به استان حسکه سوریه با پوشش نیروی هوایی آمریکا اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حرکت ستون بزرگی از نظامیان آمریکایی از پایگاه صرین به سمت حسکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت ستون بزرگی از نظامیان آمریکایی از پایگاه صرین به سمت حسکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید