جزئیات تازه از فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی پس از 13 سال

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، زهرا امیرابراهیمی پس از 13 سالزهرا امیر ابراهیمی جزئیات تازه ای از ماجرای انتشار فیلم خصوصی اش عنوان کرد.

جزئیات تازه از فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی پس از 13 سال

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب به نقل از عصر ایران، زهرا امیر ابراهیمی قبلا در ایران بازیگر فیلم های تلویزیونی بود. نقطه اوج شهرت او زمانی بود که در سریال نرگس به کارگردانی سیروس مقدم یک نقش فرعی برعهده گرفت. این سریال در تابستان سال 85 پخش می شد و چون تقریبا اولین ملودرامی بود که به سبک سریال های کمدی نود شبی هر شب پخش می شد خیلی مورد توجه نهاده شد.

البته ماجرای دراماتیک درگذشت پوپک گلدره بازیگر نقش اصلی این سریال بعد از یک سانحه تصادف هم حسابی سروصدا کرد. مدت کوتاهی بعد از پخش این سریال، وقتی هنوز جامعه در تب و تاب نرگس و کاراکترهایش بود، یک فیلم خصوصی منتشر شد منسوب به بازیگر نقش زهره یعنی همان زهرا امیر ابراهیمی.

این اتفاق زندگی هنری این بازیگر را دستخوش تغییرات بزرگی کرد و او مدتی بعد ایران را برای همواره ترک کرد. آدینه شب زهرا امیر ابراهیمی مهمان برنامه یکی از شبکه های ماهواره ای بود و جزئیات تازه ای از ماجرای انتشار این فیلم خصوصی عنوان کرد. نکته اول اینکه او برای اولین بار به طور رسمی صحت و سقم این فیلم را تایید کرد چون قبلا در مصاحبه های مختلف گفته بود که این فیلم جعلی است.

نکته بعدی اینکه او افشا کرد فیلم توسط یکی از بازیگران تئاتر به نام م. ب منتشر شده است. طبق ادعای زهرا امیر ابراهیمی، م. ب آن موقع به علت انتشار این فیلم در دادگاه به شش ماه زندان محکوم شده و برای جرایم مشابه دیگری هم حکم شش سال حبس داشته. لازم به ذکر است این بازیگر تئاتر در سال 93 به علت بیماری سرطان درگذشت.

حالا کلیپ کوتاهی از توضیحات زهرا امیر ابراهیمی در این برنامه در شبکه های اجتماعی به طور گسترده پخش شده. به این ماجرا اما از یک زاویه دیگری هم می توان نگاه کرد؛ اینکه سینا ولی الله مجری این برنامه به نوعی خواسته از طرح این موضوع در راستای جلب مخاطب استفاده کند. حالا ایراد این کار چیست؟ زهرا امیر ابراهیمی کاملا تعیین بود که از بیان این موضوعات احساس خوشایندی ندارد و بعد از گذشت 13سال همچنان این ماجرا روی زندگی او سایه انداخته است.

بنابراین ممکن است سینا ولی الله که از مدتی پیش به یک شبکه جدید کوچ نموده، بدون توجه به شرایط خاص مهمانش خواسته به نوعی از طرح این موضوع برای تبلیغ برنامه خودش بهره برداری کند. مسئله بعدی اینکه این ماجرا مربوط به سال 85 است بنابراین متولدین دهه 70 به بعد اغلب هیچ اطلاعی از آن ندارند و وقتی در شرایطی که همان زمان هم برخی اشاعه و پخش این فیلم را نهی می کردند، مجری این برنامه دوباره بانی ترویج آن شده است. از این نکته هم نگذریم که مجری برنامه از نظر فنی در این مصاحبه ضعیف عمل کرد. به طور مثال این سوال را نپرسید که این فیلم غیراخلاقی چطور به دست م. ب رسیده تا آن را پخش کند؟

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات تازه از فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی پس از 13 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی پس از 13 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید