شرح درباره خودکشی دختر عکاس به علت رفتار قاضی

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، پس از انتشار ادعایی مبنی بر خودکشی یک خانم عکاس در بوشهر به علت رفتار قاضی، روابط عمومی دادگستری این استان این ادعا را تکذیب کرد.

شرح درباره خودکشی دختر عکاس به علت رفتار قاضی

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، روابط عمومی دادگستری استان بوشهر گفت: در پی طرح شکایتی مبنی بر آدم ربایی و تجاوز به خانمی در بوشهر، پفراینده ای تشکیل و به یکی از قضات قاطع و حساس استان در رسیدگی به این قبیل پفراینده ها، ارجاع می گردد.

بنا به این گزارش، با مراجعه شاکی نزد قاضی، او اعلام می نماید که حدود 20 روز پیش از سوی فردی مورد تجاوز قرار گرفته است و قاضی پس از استماع اظهارات این خانم، سریعا دستورات لازم را در جهت تکمیل تحقیقات و ارائه ادله جرم صادر نموده و از شاکی می خواهد که در صورت وجود مدارک و به منظور تسریع در فرایند تحقیقات، فورا آن را به مرجع قضائی ارائه دهد؛ بنابراین گزارش، شاکی علیرغم اینکه مدعی وجود یک فایل صوتی برای اثبات جرم شده بود، ولی دیگر به منظور پیگیری شکایت به دستگاه قضائی مراجعه نمی نماید.

روابط عمومی دادگستری بوشهر بیان کرد: کالبدشکافی جسد به منظور آنالیز دلیل فوت انجام شده و نتیجه آزمایش به مرجع قضائی اعلام می گردد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا 22 مهر از قول عموزاده دختری عکاس در یکی از روستا های استان بوشهر نوشته بود، هنگامی که این دختر جوان موضوع شکایت خود (تجاوز) را پیگیری قانونی می کرد، قاضی با او برخورد خیلی بدی نموده و فشار روحی ناشی از این اتفاق باعث شده است، دست به خودکشی بزند.

منبع: فرارو

به "شرح درباره خودکشی دختر عکاس به علت رفتار قاضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح درباره خودکشی دختر عکاس به علت رفتار قاضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید