بیاتی نیا مسئولیت فنی تیم سایپا را بر عهده گرفت، ادامه ارزیابی ها برای انتخاب سرمربی

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، محسن بیاتی نیا رئیس آموزشگاه فوتبال باشگاه سایپا تا انتخاب سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه مسئولیت فنی نارنجی پوشان را عهده دار شد.

بیاتی نیا مسئولیت فنی تیم سایپا را بر عهده گرفت، ادامه ارزیابی ها برای انتخاب سرمربی

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، به دنبال استعفای ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان سایپا، مذاکرات متعددی با گزینه های مختلف صورت گرفته است.

برنامه ها و سوابق حدود 15 مربی مورد واکاوی و ارزیابی دقیق نهاده شد و با بعضی از آنها به صورت جداگانه مذاکره تلفنی و جلسات حضوری برگزار گردید.

با توجه به صندلی حساس این تیم در جدول مسابقات لیگ برتر، مدیران باشگاه در کوشش هستند از بین گزینه های موجود بهترین تصمیم ممکن را برای تیم فوتبال این باشگاه اتخاذ نمایند، لذا برای انتخاب سرمربی آنالیز های بیشتر با دقت نظر بالاتر همچنان ادامه دارد.

با این وجود برای اینکه تمرینات سایپا با وقفه روبرو نشود، تصمیم گرفته شد محسن بیاتی نیا که در حال حاضر مشاور مدیرعامل و رئیس آموزشگاه فوتبال سایپا بوده و از شناخت کامل بر موضوعات مربوط به فوتبال باشگاه سایپا برخوردار است، با حفظ سمت، مسئولیت و وظایف مربوط به سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را بر عهده بگیرد.

طبق برنامه، تمرینات تیم فوتبال سایپا امروز (آدینه) در زمین شماره دو استادیوم آزادی انجام شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیاتی نیا مسئولیت فنی تیم سایپا را بر عهده گرفت، ادامه ارزیابی ها برای انتخاب سرمربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیاتی نیا مسئولیت فنی تیم سایپا را بر عهده گرفت، ادامه ارزیابی ها برای انتخاب سرمربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید