الکسیس سانچس به احتمال جدایی اش از اینتر قوت بخشید

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، بال شیلیایی تیم فوتبال اینتر با انتشار یک پست معنا دار در اینستاگرام به ناراضایتی خود از زمان کم حضورش در ترکیب نراتزوری اعتراف کرد.

الکسیس سانچس به احتمال جدایی اش از اینتر قوت بخشید

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، با اینکه اوضاع و احوال این روزهای اینتر در سری A روبه راه است و این تیم روز گذشته (شنبه) پنجمین پیروزی فصلش را کسب کرد، بازیکن این تیم الکسیس سانچس ظاهراً خیلی خرسند نیست. بال شیلیایی نراتزوری در بازی روز گذشته مقابل ساسولو نیمکت نشین بود و حتی به نام بازیکن تعویضی هم فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد. او پس از این بازی پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که حاکی از نارضایتی او از وضعیتش در اینتر بود و به نام نشانه ای از تمایلش برای ترک آبی و مشکی پوشان تلقی می گردد.

او تنها چند دقیقه بعد از بازی در استوری جنجالی اش در اینستاگرام عکس یک خودروی فراری که روی آن گرد و غبار نشسته منتشر کرد و به زبان اسپانیایی نوشت: بدان که اگر کلی هم ارزشت باشد، وقتی که جای اشتباه یاشی، نمی توانی بدرخشی.

سانچس تنها چند لحظه بعد این استوری را حذف کرد اما آن موقع دیگر کار از کار گذشته بود و کاربران شبکه های اجتماعی آن را دیده و ضبط نموده بودند.

ستاره 32 ساله سابق تیم های اودینزه، آرسنال، منچستریونایتد و بارسلونا در این فصل تنها 70 دقیقه در تمامی رقابت ها برای اینتر بازی نموده و در 4 بازی اش یک پاس گل هم داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الکسیس سانچس به احتمال جدایی اش از اینتر قوت بخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکسیس سانچس به احتمال جدایی اش از اینتر قوت بخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید