اقدام عجیب باشگاه برایتون در حذف نام و پرچم ایران

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، باشگاه برایتون در اقدامی عجیب و سوال برانگیز نام و پرچم ایران را در قسمت معرفی علیرضا جهانبخش از سایت رسمی این باشگاه حذف کرد.

اقدام عجیب باشگاه برایتون در حذف نام و پرچم ایران

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، داستان نیمکت نشینی های علیرضا جهانبخش قطعا برای این بازیکن و طرفداران پرشمار تیم ملی فوتبال ایران اتفاقی ناراحت کننده است.

بعد از گل زیبای او به چلسی و درخشش در بازی های برایتون در جام اتحادیه، انتظار می رفت گراهام پاتر سرمربی برایتون نگاه ویژه ای به این بازیکن داشته باشد.

با این حال مصدومیت و سلیقه سرمربی برایتون باعث شد تا یکی از بهترین بازیکنان نسل جدید فوتبال ایران بیشتر اوقات این فصل را روی نیمکت و سکو باشد. هر چند او هر وقت در ترکیب ولو برای یک دقیقه نهاده شد با تمام توان به میدان رفت، چیزی که گراهام پاتر سرمربی برایتون نیز به آن اعتراف کرد و عنوان نمود علیرضا حتی یک دقیقه هم اگر در ترکیب باشد تمام کوشش خود را می نماید و به صورت حرفه ای و خیلی جدی تمرینات خود را انجام می دهد.

نیمکت نشینی های این بازیکن باعث شد تا در ماه های اخیر خیلی از بازیکنان ایرانی در قسمت کامنت های باشگاه خواهان بازی کردن جهانبخش باشند و حجم این کامنت ها به قدری بود که اینستاگرام باشگاه برایتون تصمیم به بستن کامنت های خود گرفت.

در ادامه اما اقدامات عجیب مسئولان باشگاه برایتون تمامی ندارد و در تازه ترین اتفاق، برایتون که به مانند بیشتر باشگاه ها در قسمتی از سایت خود بازیکنان تیمش را معرفی نموده، نام و پرچم کشور هر بازیکن را نیز در کنار اسم بازیکن قرار داده، ولی برای علیرضا جهانبخش نام و پرچم ایران از سایت برایتون حذف شده است.

گفته می گردد جهانبخش در تابستان از برایتون جدا می گردد و میخواهد راهی تیم دیگری گردد. هر چند او هنوز با برایتون قرارداد دارد و باید دید او به صورت قرضی از برایتون می رود یا سران این تیم با قیمتی تقریبا 8 میلیون یورو او را به تیم دیگری خواهند فروخت.

منبع: ایسنا

منبع: جام جم آنلاین

به "اقدام عجیب باشگاه برایتون در حذف نام و پرچم ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب باشگاه برایتون در حذف نام و پرچم ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید