احداث ایستگاه آتش نشانی در دارخوین ضرورت دارد

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، رئیس شورای شهر دارخوین گفت: باتوجه به وسعت دارخوین و روستا های زیادی که دارد ایجاد ایستگاه آتش نشانی در این بخش بسیار لازم است.

احداث ایستگاه آتش نشانی در دارخوین ضرورت دارد

به گزارش خبرنگار از ، بخش دارخوین ایستگاه آتش نشانی ندارد و هنگامی که آتش سوزی رخ می دهد، باید ماشین های شرکت های مستقر در این بخش به یاری بیایند که این کار بسیار زمان بر است.

بزرگ آلبوخنفر رئیس شورای شهر دارخوین در گفت گو با خبرنگار ما گفت: نبود آتش نشانی مجهز در بخش دارخوین معضل بزرگی است و باتوجه به وسعت دارخوین و روستا های زیادی که دارد، ایجاد ایستگاه آتش نشانی در این بخش بسیار لازم است.

او اضافه کرد: زمانی که حادثه آتش سوزی رخ می دهد باید با شرکت های مستقر هماهنگی کنیم تا ماشین های خود را برای ما بفرستند و این کار بسیار زمان بر است تا به موقعیت حادثه برسند کار از کار گذشته است.

آلبوخنفر ادامه داد: بار ها از شرکت های مستقر در منطقه پیگیری کردیم، اما با همکاری نکردند.

امید صبری پور سرپرست فرمانداری شادگان در این خصوص گفت: 9 ماه پیگیری کردیم و نماینده شادگان به طور جدی این امر را دنبال کرد، تا اینکه توانستیم یک ماشین آتش نشانی به شهرداری دارخوین اضافه کنیم.

او با بیان اینکه ماشین های آتش نشانی بسیار گران قیمت هستند اضافه کرد: قصد داریم طی روز های آینده نشستی با شرکت های مستقر در منطقه داشته باشیم تا شاید بتوانیم ایستگاهی مجهز در بخش دارخوین ایجاد کنیم.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "احداث ایستگاه آتش نشانی در دارخوین ضرورت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث ایستگاه آتش نشانی در دارخوین ضرورت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید