ابراهیم شکوری: کری نمی خوانم، بلکه از منافع باشگاهم دفاع می کنم، مدیران شهر خودرو جواب تلفن ما را نمی دهند خبرنگاران

به گزارش وبلاگ حساب و کتاب، معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد متأسفانه چندین بار من با مدیرعامل باشگاه شهر خودرو تماس گرفتم، اما جواب تلفن ما را نمی دهند.

ابراهیم شکوری: کری نمی خوانم، بلکه از منافع باشگاهم دفاع می کنم، مدیران شهر خودرو جواب تلفن ما را نمی دهند خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ حساب و کتاب، ابراهیم شکوری درباره آخرین شرایط تیم پرسپولیس و برنامه سفر این تیم به سیرجان و ملاقات با گل گهر گفت: ما روز پنجشنبه به سمت سیرجان خواهیم رفت و امیدواریم آخرین بازی نیم فصل را با پیروزیت پشت سر بگذاریم. ما می دانیم به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند و تیم ما در همه مسابقات برای پیروزی به زمین می رود. کادرفنی، بازیکنان و مدیریت کوشش می نماید بهترین نتیجه را بگیریم و خدا را شکر تا این لحظه با تمام مسائلی که داشتیم و هر 5 روز یک بار بازی کردیم، بازیکنان ما حرفه ای هستند و هر کسی در حوزه کاری خودش یاری می نماید تا تیم نتیجه بگیرد.

او در خصوص آخرین شرایط بودیمیر و شرایط اقتصادی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: یک بدهی از گذشته برای باشگاه به جا مانده که متأسفانه سنگین است. علاوه بر بودیمیر چند پرونده دیگر هم بود که باید پول آن ها را پرداخت می کردیم و خدا را شکر این کار اجرا شده است. پنجره جابجاییی ما تا این لحظه بسته است اما ما فعلاً جابجاییی نداریم و امیدواریم تا روز 2 اسفند ماه که زمان آغاز جابجایی است، پنجره جابجاییی ما هم باز گردد.

سخنگوی و معاون اجرایی پرسپولیس ادامه داد: ما کل مبلغ مطالبات بودیمیر را واریز کردیم اما به دلیل مسائل بانکی که وجود داشت کمی مسائل به وجود آمد. تا این لحظه طبق نامه وکیل بودیمیر و فیفا 350 هزار یورو به حساب او نشسته است و منتظر هستیم مابقی پول نیز به حساب بنشیند و تأییدیه نهایی را بگیریم و پرونده بسته گردد. جا دارد از هیئت مدیره، کادرفنی و بازیکنان تشکر کنم که این شرایط را درک کردند. شاید این پول بودیمیر باید به بازیکنان، کادر فنی و کارمندان باشگاه می رسید، اما همه این را درک کردند که اولویت باید پرداخت طلب بودیمیر باشد.

شکوری در خصوص اینکه گاهی در فضای مجاری برای باشگاه استقلال کری می خواند، بیان کرد: من کری نمی خوانم، من باید از منافع باشگاهم دفاع کنم. قطعاً هر زمانی که منافع باشگاهم با سخن بعضی دوستان تضعیف گردد، وظیفه من است که از باشگاه دفاع کنم. من هیچوقت در خصوص هیچ باشگاهی صحبت نکردم و همواره گفتم همه دوستان در خصوص تیم خودشان صحبت نمایند. این

او در خصوص شایعاتی که در خصوص جذب رضا شکاری و جدایی علی شجاعی از پرسپولیس مطرح شده است، گفت:ما براساس احتیاج تیم بازیکن جذب می کنیم. خدا را شکر ارتباط خوبی بین مدیریت و کادرفنی وجود دارد و هر بازیکنی که کادر فنی بگوید برای جذبش اقدام می کنیم. ما در حال حاضر فقط مهدی ترابی را جذب کردیم و فکر می کنم خرید خیلی خوبی بود.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که آیا برای دریافت رضایتنامه مهدی ترابی پولی به باشگاه العربی قطر پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: ابتدا یک مبلغ 150 هزار دلاری از باشگاه ما درخواست شده بود، اما با ارتباط خوبی که بین ترابی و ما وجود داشت، هیچ مبلغی را بابت رضایت نامه ترابی پرداخت نکردیم. قطعاً ما قراردادهای مان را به نهادهای مربوطه ارسال خواهیم کرد و باز هم می گویم یک ریال بابت رضایت نامه ترابی پرداخت نکردیم. ما سعی می کنیم در آرامش و با توجه به احتیاج کادرفنی بازیکنان مدنظر را جذب کنیم و زمانی که نهایی گردد اسامی را اعلام خواهیم کرد. ما لیست ورود داریم، اما هیچ لیست خروجی هم نداریم. قطعاً اگر بازیکنی هم بخواهد از جمع ما جدا گردد به صورت قرضی خواهد بود. همانطور که در ابتدای فصل امیر روستایی به صورت قرضی به پیکان رفت و شروطی در قراردادش وجود دارد که باشگاه پیکان مجبور گردد او را بازی دهد و روستایی در زمان بازگشت به تیم ما آماده باشد.

شکوری در خصوص بحث بدهی باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو بابت رضایت نامه یحیی گل محمدی، شرح داد: ما جلسات خوبی با مالک شهر خودرو جلسات خوبی داشتیم و به تفاهمات خوبی هم رسیده بودیم. در حال حاضر هم سعی کردیم با مدیرعامل این باشگاه ارتباط داشته باشیم اما تا این لحظه پیروز نشدیم. چندین بار من تماس گرفتم و درخواست می کنم جواب تلفن ما را بدهند. ما می خواهیم این مشکل را حل کنیم. من نمی دانم شایعه مبلغ 16 میلیارد برای رضایت نامه گل محمدی از کجا آمده اما چنین مبلغی وجود ندارد. چیزی که روی کاغذ وجود دارد و مکتوب است خیلی کمتر از این مبلغ است و 16 میلیارد صحت ندارد. بهتر است این موضوع بین مدیران باشگاه حل گردد. ما هم با مالک باشگاه شهر خودرو صحبت و توافق نموده بودیم اما شاید دوستان در جریان این موضوع نیستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ابراهیم شکوری: کری نمی خوانم، بلکه از منافع باشگاهم دفاع می کنم، مدیران شهر خودرو جواب تلفن ما را نمی دهند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم شکوری: کری نمی خوانم، بلکه از منافع باشگاهم دفاع می کنم، مدیران شهر خودرو جواب تلفن ما را نمی دهند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید